Kurumsal

MESİR PLASTİK

plastik kanepe ayakları
kulplar ve pantolon askılıkları

2004 yılında Mustafa SAVRAN tarafından Doruk Kalıp Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız kalıp imalatı ile üretim hayatına başlamıştır. Piyasadaki açık ve müşterilerinden gelen yoğun talep doğrultusunda 2008 den bu yana, MESİR PLASTİK olarak plastik kanepe ayakları, kulplar ve pantolon askılıkları  üretimi yapmaktadır.

17

Yıllık Tecrübe

15

Enjeksiyon Makinesi

500+

Yurt İçi/Dışı Müşteri

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız üretim tesisindeki Ar-Ge bölümü, 15 enjeksiyon makinesi, kübik kaplama tesisi, boyama tesisi ve poliüretan döküm bölümü ile değerli müşterilerine en kaliteli, uygun ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Doğruluk ve Kalite

Kendimize edindiğimiz “DOĞRULUK VE KALİTE” ilkesiyle yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 500’ü aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz her bir malzeme ve hizmetin altına güven ve kalite imzasını gururla attık ve atmaya da devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ve malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.